Jestem wiedźmą. Logicznym i naturalnym wydaje się tedy, że jestem zła do szpiku kości i jedynym moim celem w życiu jest rytualne poświęcenie cię szatanowi, podpalenie twojego domu, zjedzenie twoich dzieci na kolację, a psa na deser. No, cóż. NIE POCHLEBIAJ SOBIE.
Blog > Komentarze do wpisu

Jestem wiedźmą.

Jestem łiczą. Z charakteru i duchowo.
Duchowo nie podpisuję się pod żadnym nurtem, ugrupowaniem, ścieżką. Mam swoją własną wizję tego, czemu hołduję, a co do praktyki, to na nią dopiero przyjdzie czas. Teraz nie mam na to RAM-u. Choć zdarza mi się odprawić to i owo, z różnym skutkiem praktycznym, zawsze jednak ze zbawiennym wpływem na moje samopoczucie.
Z charakteru natomiast bywam wiedźmą mniej lub bardziej i bardzo to sobie cenię. Jednakże, aby nie piętrzyć nieporozumień, a jednocześnie rozjaśnić nieco obraz swój, uroczy niewątpliwie, sporządziłam coś na kształt Alfabetu Viridiany TheWitch. Powinnam zamieścić go konsekwentnie w jednym bądź kilku kolejnych postach, ale stawiam raczej na spontaniczną potrzebę wypowiedzi, więc powiem tak: będę pisać o sobie sukcesywnie. Ponieważ, z założenia, blog niniejszy nie ma być o mnie, w sensie historii czy dziennika, informacje te mogą być istotne jedynie jako pomoc przy interpretacji moich wypowiedzi. No i, rzecz jasna, jako sposób na "rozbujanie" pióra.
Do roboty, wobec tego.

czwartek, 18 lipca 2013, viridianathewitch

Polecane wpisy


Napisz do mnie